Skočiť na hlavný obsah

O nás

AKO PRACUJEME

Firma HD METAL sa zaoberá výrobou kovaných produktov v širokej škále, od exkluzívnych plotov cez typizované až po kované zábradlia, schody, mreže a prístrešky.

Našou snahou je vytvoriť estetické kované produkty z kvalitného materiálu pomocou modernej technológie. Naša firma kladie veľký dôraz okrem kvality na individuálny prístup, a na to už od prvého okamihu. Našim cieľom je spoločne zrealizovať Vaše sny, preto pre každého zákazníka pripravujeme individuálne dizajnové spracovanie. Spolupráca z našej strany znamená aj to, že starostlivo a detailne komunikujeme so zákazníkmi od návrhu dizajnového prevedenia až po odovzdanie realizácie.

  • Dizajn vo forme projektu vypracujeme podľa Vašich požiadaviek a podľa určitých parametrov spravíme aj cenovú kalkuláciu. Inšpiráciu môžete nájsť v našej galérii alebo navrhnúť Vašu konkrétnu predstavu. Vyberte si jednotlivé elementy podľa vlastného vkusu, ale aj my Vám radi pomáhame na základe našich skúseností, aby výsledný produkt bol naozaj estetický. Po e-mailovej alebo telefonickej komunikácii vypracujeme projekt realizácie o Vašom vysnívanom plote či bráne.
  • Po odsúhlasení dizajnu a cenovej kalkulácie nasleduje fáza zamerania, ktorú vykonáva kvalifikovaný technik.
  • Po zameraní je ďalšou fázou príprava výkresov pre výrobu.
  • Výroba prebieha v našej dielni, počas ktorej úzko spolupracujeme s Vami.
  • Po výrobe nasleduje montáž hotových kovaných produktov. Pred montážou sa dohodneme na termíne vyhovujúci obom stranám. Naši zamestnanci vykonajú montáž rýchlo, profesionálne, spoľahlivo a bezpečne. Pred skončením montáže sa spoja so zákazníkom, kto skontroluje a prevezme produkt.
 

VÝROBA

Naša firma zabezpečuje výrobu kovaných produktov od individuálneho dizajnového pracovania až po montáž. Po príprave výkresov pre výrobu nasleduje samotná výroba a montáž Vášho vysnívaného kovaného produktu.

AKO SI VYBRAŤ

Ako si vybrať plot, aký typ a štýl sa najviac vyhovuje našim predstavám a požiadavkám, aký dizajn by najviac zodpovedal štýlu budovy ? To sú otázky, ktorými sa často stretávame v priebehu stavby alebo rekonštrukcie. V každom prípade treba brať do úvahy určité parametre, výhody aj nevýhody jednotlivých riešení.

  • Použitý doplnkový materiál ovplyvňuje stabilitu, vizualitu a životnosť produktu. Ponúkame Vám široký sortiment typov výplne plota - kovaná výplň, ťahokov, dierovaný plech, pretláčaný plech, drevená výplň, tehly.
  • Komponenty (kolieska, závesy, panty) sú dôležitou súčasťou hotového produktu. Ak ste sa rozhodli o kované ploty, tak určite uprednostňujete nadčasové riešenie. Preto je lepšie si vybrať komponenty tiež kvalitné a značkové.
  • Automatizácia brán je tiež podstatnou otázkou. Naša firma kladie na to dôraz a zabuduje iba také komponenty, ktoré svojou kvalitou a dlhou životnosťou spľňajú očakávania našich zákazníkov. Pohony brán značky CAME Vám ponúkajú široký sortiment pohonov s možnosťou využitia pre posuvné aj pre krídlové brány.
  • Pozinkovanie plotu je takisto významným faktorom pri zhotovení oplotenia. Našim hlavným cieľom je, aby kované produkty boli odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia a slúžili Vám dlhé roky.

Pri výbere kovaného plotu alebo brány je vhodné brať do úvahy všetky spomínané kritériá a Vašu voľbu si rozmyslieť na základe rôznych hľadísk.